Tokat Valiliği
Tokat Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Tokat Valiliği
Tokat Valiliği

Sürekli İşçi Alımına Dair Sözlü Sınav Duyurusu

04 Aralık 2019

        4857 Sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, Bakanlığımız (Tokat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü)' sürekli işçi alımına (Güvenlik Görevlisi) dair yedek adayların da belge teslim süreci tamamlanmıştır. Bu süreçte belgelerini teslim eden ve belgelerinin incelenmesinde sözlü sınava katılma şartlarını taşıyan adaylara ait nihai isim listesi ekte yer almaktadır. Liste için Tıklayınız..

         09-13 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan Sözlü sınavın gün ve saati Güvenlik Görevlisi meslek kolu için ise, adayların müracaat etmiş oldukları ilgili Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz’ün internet adresinde ve duyuru panolarında ilan edilecektir.

 

Not 1. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri çerçevesinde adayların T.C. kimlik numaraları gizlenerek ilan edilmiştir.

       2.Sözlü sınav sürecinin tamamlanmasını müteakip, kazanan asil ve yedek adayların isimleri Bakanlığımız www.csb.gov.tr , İl Müdürlüğümüz tokat.csb.gov.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır